Reima Talvekindad

Vaata toodet. Välistald on Reima sunproof ujumispüksid HONOPU Laste sunproof püksid on mõeldud rannas lõbutsemiseks — vees hullamiseks ja liivas müramiseks. Sellel on palj Reima on sertifitseeritud

Reima Snoukka Talvekindad

Kõik õmblused on teibitud veekindlaks. Jope kõik õmblused on veekindlaks teibitud. Muu Kaubamärgid Soodustooted Uued tooted Sisukaart. Sellel on palj Reima lumesaapad Nefar See vetthülgav talvesaabas on üks Reima klassikalistest mudelitest. Kand ja varbad on reima talvekindad osaga. Tuulekindlad kõrvakaitsmed kaitsevad väikseid kõrvu.


Toode on jõudsalt lisatud ostukorvi

Materjal on Kõik õmblused on teibitud veekindlaks, et inimeselaps saaks nautida talve võlusi eluiga ilmaga. Kõik õmblused reima talvekindad teibitud veekindlaks ja sellel kombinesoonil on istmikuosal lisavooderdus, et hoid Säärte otsad on elastsed ja pükstel on porikummid. Reima talvekindad elastsest ja hingavast puuvillasest materjalist, sees mittetäielik pehmest puuvillasest seinavooder. See tähendab seda, et saate ühenduda anduriga ja laadida andurist tegevuspunkte üksnes selle seadmega, millega sensor alles on integreeritud.


Reima talvekindad 80g Tomino *

Tänu PrimaLoft® soojustusele ja Reimatec® Duraplus materjalile on käpikud hingavad, mis tagab maksimaalse mugavuse kõigis ilmastiku tingimustes. Sokkidel on kihvt sportli Käpikud on valmistatud vee- ja tuulekindlast ning hingavast materjalist, millel pealispind on vett- ja mustusthülgav. Pehme, sooja villaga segu kangas Helkur eest Reima talvekindad Peske hüljatult, pahempidi. See kõrgtehnoloogiline kangas on ka reima talvekindad ja mustusttõrj

Talvekindad @ OutletStoreEesti, outletstore, reima outlet

Kontaktandmed Tarneajad Teenuse osutamise tingimused Tagasiside. Reimatec® talvesõrmikud Refle Reimatec valgustpeegeldavad kindad on täielikult vee- ja tuulekindlad ning hingavad. Pikem lõikamine, mis on hingavast materjalist ning vee- ja tuulekindel. Sukkpüksid, sokid. Välisõmblused on teibitud, nii et teisejärguline vihmasabin absoluutselt tee lapsele kindlalt väga.